Hanglos de wereld:    
Username:
paswoord:
 Registreer   login

Surfers Paradise-Knokke user rankings

Ben je een local op deze spot of heb je hier gekite tijdens een vakantie?

Laat anderen weten wat jij van deze spot vindt!

Je kan jouw bevindingen in het remarkveld achterlaten. Daarnaast kan je ook van 1 tot 10 (1 is bagger, 10 is top) op de 6 kriteria. De gemiddelde rating van alle ratings kan op de Spotpagina zien!

rating

Gemiddelde rating

8.6

beoordelingen

[0]    [5]    [0]   
 hotsauce    
Level 4

Re: Surfers Paradise-Knokke


[#1]  geplaatst op 13 april, 2010 (14:49)
    
De surfclub is een Californian beachhouse die er waanzinnig knap uitziet en een aangename uitstraling heeft. Uiterst gezellige en vriendelijke crew/ mensen. Nadeel is dat er golfbrekers zijn en dat er soms bakken golven komen aangestormd. Een ander nadeel is dat de heersende windrichting in België ZW is en ik geloof dat het daar vaarbaar is vanaf WZW.
gemiddelde score9
Algemene indruk9
Kite sfeer10
Bereikbaarheid9
Kites oplaten9
Water condities7
Faciliteiten10
North vegas 2012 10-7m; North Jaime pro
kitesessies totalen:
laatste kitesessie:

 jurputje    
Level 4

Re: Surfers Paradise-Knokke


[#2]  geplaatst op 13 april, 2010 (11:21)
    
een plek waar ik heel vaak op vakantie ga, nog nooit problemen gehad, word vaak geholpen, is er niet te druk
super wind en dagen met 35+knopen zelfs,
ik hou ook van de stad hi erachter, echt alles is een deze stad top!
gemiddelde score9.8
Algemene indruk10
Kite sfeer10
Bereikbaarheid9
Kites oplaten10
Water condities10
Faciliteiten10
Best kiteboarding,brunotti, kitemovement,mysevenways
kitesessies totalen:
laatste kitesessie:

 Mediator     
Level 6

Re: Surfers Paradise-Knokke


[#3]  geplaatst op 17 december, 2009 (15:21)
    
verry nice
één van de mooiste surfclubs van de Belgische kust


er zijn golfbrekers maar bij hoog water verdwijnen er veel onder water = goed en niet goed, je kan er over varen, maar valt hier best niet...


door de golfbrekers is het er vaak redelijk vlak en als er golven zijn zijn het deftige golfjes


altijd wel volk in de buurt om te helpen


open in de winter !
gemiddelde score8.3
Algemene indruk8
Kite sfeer8
Bereikbaarheid7
Kites oplaten9
Water condities8
Faciliteiten10
* professional trolling master ^^
kitesessies totalen:
laatste kitesessie:

 theRentalClub   
Level 2

Re: Surfers Paradise-Knokke


[#4]  geplaatst op 9 oktober, 2009 (09:24)
    
Toffe club!
Het is een eindje rijden vanuit Nederland en je moet een voorliefde voor Belgies schoon hebben voor dat je hierheen komt.

Surfers Paradise is een hele mooie club met DE juiste uitstraling! Zo moet een surf/kite clubhuis er uit zien. Als je de mensen er kent zijn ze super tof! Er staat altijd heel chille muziek op. De het eten wat ze hebben is goed. De faciliteiten zijn meer dan goed maar alleen beschikbaar voor leden. (Douches, vestaire, jacuzi, loungesets e.d.). Alle materialen zijn te huur helaas zit er geen shop aan vast.

Iedereen is welwillend om te helpen met oplaten van je kite. Er is ook een echte kitezone zodat je geen last hebt van andere water recreanten. Behalve als het weer echt super is. De golven zijn er wel keihard en je moet rekening houden met de golfbrekers.

Ik vindt dit echt een super plek, als het zonnetje ondergaat dan het water af en chillen in de club!!!
gemiddelde score8
Algemene indruk8
Kite sfeer10
Bereikbaarheid6
Kites oplaten8
Water condities6
Faciliteiten10

 abfharer  
Level 0

Re: Surfers Paradise-Knokke


[#5]  geplaatst op 3 september, 2009 (17:08)
    
Review surfers paradise.
De algemene indruk van de spot is goed want het is een groot en aangenaam clubhuis en je ziet direct veel opslagplaatsen, een miniramp, een jacuzzi, enz.. .
De kite sfeer is ook top want vanaf er wat wind is zijn er heel veel kiters in het water en er is ook de mogelijkheid om lessen te nemen en kites te huren maar ook surfboards, harnassen, kayaks, ... .
Bereikbaarheid is iets minder want het is afgezonderd en er zijn geen directe wegen naar, je kan er alleen naartoe met de fiets. Maar het is makkelijk te vinde omdat je gewoon de dijk moet volgen.
Je kan de kites bij laag water heel gemakkelijk oplaten, bij hoog water is dit iets moeilijker maar je hebt bijna heel het strand. De zee is meestal heel ruw als het hard waait met in het midden van de zee golven tot 1-1,5 meter.
Het strand is wel goed georganiseerd met reddingsboten die stand-by staan.
Kortom een topclub!
gemiddelde score7.8
Algemene indruk7
Kite sfeer10
Bereikbaarheid7
Kites oplaten8
Water condities6
Faciliteiten9
suf all day party all night!



kitespots in België

BlankenbergeDe HaanDuinbergenHeistKoksijde-BadOostduinkerke
OostendeSide Shore Surfers - ...Surfers Paradise-KnokkeVVW HeistWindekindZeebrugge
Zuydcoote

Niet te vinden? Probeer A - Z