Hanglos de wereld:    
Username:
Password:
 Registreer   login

North Fuse and Rebel

 Lewis     
Level 6 / Admin 8

geplaatst op 2 februari, 2010 (22:39)
      
 
3
An interview with Ken Winner, the kitedesigner of the Fuse and the Rebel:


click for larger version
click for the PDF

I/O

Nieuws link

 northkites.com

tags

 2010, North

gerelateerd nieuws

24 feb, 2010 North Evo 2O1O
9 feb, 2010 North Fuse 2010 online
27 jan, 2010 North Behind the scenes (gratis ...
30 nov, 2009 2010 North Select
28 okt, 2009 North Kiteboarding: S-bend Fins!

delen met anderen...

Bookmark and Share

 

Shortcuts



Reacties

 Pico   
Level 1

Re: North Fuse and Rebel


[#1]  geplaatst op 4 februari, 2010 (09:31)
      
 
0

Reg. datum: 20 dec, 2008
Hoera Smileyeen rebel zonder de kans op besnijdenis Smiley
 
 dr511      
Level 7

Re: North Fuse and Rebel


[#2]  geplaatst op 4 februari, 2010 (10:08)
      
 
2

Reg. datum: 18 Jul, 2005
dat is knap 2 bijna dezelfde kites maken
 www.kitebus.nl
 JASPER016    
Level 3

Re: North Fuse and Rebel


[#3]  geplaatst op 4 februari, 2010 (10:28)
      
 
-3

Reg. datum: 28 dec, 2009
@Dr511
Niet mee, probeer ze maar is te varen ik denk dat die fuse wel beter vaart maar dat weet ik niet zeker.Smiley
 
 HJ11     
Level 6

Re: North Fuse and Rebel


[#4]  geplaatst op 4 februari, 2010 (14:18)
      
 
0

Reg. datum: 18 mei, 2006
Dus het komt neer op de vraag...... Wil ik 4 of 5 lijnen ?
Was het dan niet mogelijk geweest om een stevige kite te maken die op 4 en 5 lijnen gevlogen kan worden of zitten er toch meer verschillen tussen deze twee kites dan dat ze in 1ste aanleg vermelden.



gewijzigd door: HJ11 - 4 februari, 2010 (14:23)  [59.26%]
 
 walle   
Level 2

Re: North Fuse and Rebel


[#5]  geplaatst op 4 februari, 2010 (14:54)
      
 
3

Reg. datum: 17 feb, 2005
Het kan aan mij liggen, maar ik heb sinds vorig jaar niet meer de neiging om elk jaar nieuwe kites te kopen.
Voor het eerst sinds ik kite voel ik me er goed bij als ik zeg dat ik mijn huidige 2008 kites en board ga opgebruiken tot ze niet meer veilig zijn of kapot vliegen.
Begrijp me niet verkeerd, constructeurs moeten blijven geld in R&D steken om de kitesport te doen evolueren. Maar de nieuwigheden beginnen, voor mij althans, zeer miniem te worden.
 
 JWGroen  
Level 0

Re: North Fuse and Rebel


[#6]  geplaatst op 4 februari, 2010 (16:14)
      
 
2
Reg. datum: 4 apr, 2007
@ Walle.

Ben het met je eens. Vaar 7M en 10M Rebel 2009 en wil deze lekker varen tot ze 'op'zijn.
Misschien dat ze over een paar jaar nog een revolutionaire ontdekking doen de grote 'next step' in kites is.
 
 fuckhead   
Level 1

Re: North Fuse and Rebel


[#7]  geplaatst op 4 februari, 2010 (16:59)
      
 
1

Reg. datum: 30 jun, 2003
Hey Walle, ik had het zelfde idee , since 1999 elk jaar nieuwe kites gekocht maar vorig jaar was ik zo tevreden met mijn Vegas 08 dat ik geen enkele rede had om nieuw materiaal te kopen. Ik zat er over te denken om een aantal nieuwe 08 vegas's te kopen.....
 
 justin      
Level 8 / Admin 10

Re: North Fuse and Rebel


[#8]  geplaatst op 4 februari, 2010 (19:53)
      
 
1

Reg. datum: 6 dec, 2004
Wel typerend dat het alleen maar north gebruikers zijn die dit zeggenSmiley Slingshot verandert elk jaar zowat geen drol aan zijn kites en iedereen trapt er weer in! Ik denk zelf ook wel dat je je kites tegenwoordig gewoon lekker op kan varen zonder dat er echt iets grondbrekends op de markt komtSmiley
 If something extreme is done with style, ít's art... www.boreassports.nl
 dr511      
Level 7

Re: North Fuse and Rebel


[#9]  geplaatst op 4 februari, 2010 (20:08)
      
 
-3

Reg. datum: 18 Jul, 2005
haha nou ben benieuwd want north kites zijn er niet op gemaakt om meer dan 1 seizoen mee te gaan.
 www.kitebus.nl
 kobrin    
Level 4

Re: North Fuse and Rebel


[#10]  geplaatst op 4 februari, 2010 (23:02)
      
 
-1

Reg. datum: 1 aug, 2007
Quote: dr511 - 4 februari, 2010 (20:08)
haha nou ben benieuwd want north kites zijn er niet op gemaakt om meer dan 1 seizoen mee te gaan.

Als je zo'n onzin uitkraamt zullen potientiële kopers zich wel eens bedenken voor ze met kitebus zaken doen...
 
 liflaf   
Level 2

Re: North Fuse and Rebel


[#11]  geplaatst op 4 februari, 2010 (23:13)
      
 
2

Reg. datum: 20 okt, 2004
@fuckhead Je moet toch echt ff de '10 Vegas gaan testen. Een hele grote stap vooruit kan ik je vertellen.
 http://wvzkiteclub.web-log.nl/
 dr511      
Level 7

Re: North Fuse and Rebel


[#12]  geplaatst op 4 februari, 2010 (23:25)
      
 
0

Reg. datum: 18 Jul, 2005
Quote: kobrin - 4 februari, 2010 (23:02)
Als je zo'n onzin uitkraamt zullen potientiële kopers zich wel eens bedenken voor ze met kitebus zaken doen...


beter dat jij het zegt dan iemand met verstand van kites. North heeft nou eenmaal een van de zwakste constructies.
Ze zijn innovatief soms pakt dat goed uit en soms niet maar hun constructie is gewoon niet om over naar huis te schrijven. Nu zal de gemiddelde weekend kiter er zeker een aantal jaar uit halen maar sta je veel op het water dan kun je ze na een seizoen weg gooien.
Ik heb de 2010 vegas en 2010 rebel gevaren. Allebei lekkere kites vooral de nieuwe vegas maar weer net zo in elkaar gestikt als voorheen dus daar leren ze niet zo veel van.
Nieuwe bar is wel heel mooi vooral de nieuwe quickrelease.
 www.kitebus.nl
 svenpronk   
Level 2

Re: North Fuse and Rebel


[#13]  geplaatst op 5 februari, 2010 (08:49)
      
 
0

Reg. datum: 7 jun, 2003
Quote: dr511 - 4 februari, 2010 (23:25)
Quote: kobrin - 4 februari, 2010 (23:02) Als je zo'n onzin uitkraamt zullen potientiële kopers zich wel eens bedenken voor ze met kitebus zaken doen... beter dat jij het zegt dan iemand met verstand van kites. North heeft nou eenmaal een van de zwakste constructies.Ze zijn innovatief soms pakt dat goed uit en soms niet maar hun constructie is gewoon niet om over naar huis te schrijven. Nu zal de gemiddelde weekend kiter er zeker een aantal jaar uit halen maar sta je veel op het water dan kun je ze na een seizoen weg gooien.Ik heb de 2010 vegas en 2010 rebel gevaren. Allebei lekkere kites vooral de nieuwe vegas maar weer net zo in elkaar gestikt als voorheen dus daar leren ze niet zo veel van.Nieuwe bar is wel heel mooi vooral de nieuwe quickrelease.
Ik ga nu het derde jaar in met de vegas 08 en nooit problemen gehad! Wat zijn volgens jou dan de kites met een betere constructie?

 
 dr511      
Level 7

Re: North Fuse and Rebel


[#14]  geplaatst op 5 februari, 2010 (09:12)
      
 
2

Reg. datum: 18 Jul, 2005
kites waarbij de struts op het dikste gedeelte rond zijn gestikt en van welke het doek niet is dubbel gevouwen gestikt en daarna weer open gevouwen. ( krijg je perforaties van ) en waarbij meer panelen zijn gebruikt aangezien naden niet rekken maar het materiaal wel dus hoe meer panelen hoe langer je kite recht blijft vliegen.
er zijn er nog wel meer ja dan zit ik morgen nog te typen.

er zijn een aantal merken die deze of een aantal van deze constructies in hun kites gebruiken. f one ( sinds de bandit 3) ozone, rrd, core, en slingshot.
dus tja de prijzen voor de meeste kites liggen toch allemaal op dezelfde lijn alleen doe je er wat langer mee koop je eentje van de boven genoemde merken.
en dan heb ik het over de 2010 modellen.
 www.kitebus.nl
 Kamo     
Level 6

Re: North Fuse and Rebel


[#15]  geplaatst op 5 februari, 2010 (10:54)
      
 
3

Reg. datum: 11 nov, 2002
Ik was laatst bij Farla in Den Haag, zij repareren al vanaf het begin kites.
Hun mening was ook dat van de grote merken North constructief de minste kites maakt.
Voor een gerenommeerd merk met dito prijzen is dit na al die jaren "ontwikkeling" eigenlijk heel opvallend.

North stopt vooral veel geld in marketing en graphics en de quickrelease.(waarvoor credits!)
 flyboards / flysurfer kites testen? | www.versusshop.nl
 cozmo     
Level 5

Re: North Fuse and Rebel


[#16]  geplaatst op 5 februari, 2010 (13:01)
      
 
1

Reg. datum: 3 aug, 2004
Volgens mij is dit al een tijdje een algemeen bekend 'feit'. Maar dat hoeft natuurlijk niet aan die vliegeigenschappen af te doen.
 The edge is a dangerous place to live!
 kobrin    
Level 4

Re: North Fuse and Rebel


[#17]  geplaatst op 5 februari, 2010 (14:48)
      
 
1

Reg. datum: 1 aug, 2007
Feit is dat als je een ander merk begint af te zeiken het geen vertrouwen opwekt voor je eigen merk.

Duidelijk geen kaas gegeten van zaken doen.

Ik had 4 merken op mijn lijst staan om te testen en core was er eentje van.Ik had al contact met iemand van esqps.be.

Maar als core bestaat uit mensen zoals jij, dan kijk ik wel verder.


 
 justin      
Level 8 / Admin 10

Re: North Fuse and Rebel


[#18]  geplaatst op 5 februari, 2010 (15:18)
      
 
0

Reg. datum: 6 dec, 2004
Quote: kobrin - 5 februari, 2010 (14:48)
Feit is dat als je een ander merk begint af te zeiken het geen vertrouwen opwekt voor je eigen merk. Duidelijk geen kaas gegeten van zaken doen. Ik had 4 merken op mijn lijst staan om te testen en core was er eentje van.Ik had al contact met iemand van esqps.be. Maar als core bestaat uit mensen zoals jij, dan kijk ik wel verder.

Wil niet lullig doen, maar de beargumentering die de beste man net geeft is al zwaar boven hanglos.nl niveau! Als ik DR511 zijn verhaal lees zie ik iemand die juist wel weet waar hij het over heeft! Iemand waar ik dus persoonlijk graag een kite van zou kopen haha!
 If something extreme is done with style, ít's art... www.boreassports.nl
 cozmo     
Level 5

Re: North Fuse and Rebel


[#19]  geplaatst op 5 februari, 2010 (15:55)
      
 
2

Reg. datum: 3 aug, 2004
@ Kobrin: Ik word zelf door niks of niemand gesponsord en heb tot nu toe voornamelijk Fuels gevaren. Heb dus niks met Core te maken, maar Dr511 is echt een super relaxte en eerlijke verdeler. Heb nu 2 kites te test gekregen van hem en ik ben alleen maar te spreken over zijn manier van verdeler zijn. Daar kunnen andere merken echt nog een puntje aan zuigen.

Verder vraag ik me af wat er mis is met een vertegenwoordiger van een merk die ook andere kites test, vaart en bestudeerd om zo een eerlijker advies te geven wat betreft de kwaliteit van het materiaal en de vaareigenschappen van een kite t.o.v. andere merken en type kites.

Als jij niet tegen wat gegrond commentaar kan omdat het van een vertegenwoordiger van een merk komt dan kijk je toch lekker verder Smiley
 The edge is a dangerous place to live!
 StefanoMallorca     
Level 6 / Admin 8

Re: North Fuse and Rebel


[#20]  geplaatst op 5 februari, 2010 (17:25)
      
 
0

Reg. datum: 11 Jul, 2006
Voor Access ben ik op de Dealer meeting geweest in Italië en heb ik qua kites vooral de Fuse getest. Als je mijn hele verslag wil lezen verwijs ik je naar de volgende Access Smiley.

Maar wat een hele verbetering is van de North kites ten opzichte van vorig jaar is het doek. Ze hebben dit jaar een soort dubbele ripstop constructie in het doek waardoor het erg sterk is geworden.
 “Don't be afraid of opposition. Remember, a kite rises against, not with the wind.” Editor Access Kiteboarding
 JaapS   
Level 2

Re: North Fuse and Rebel


[#21]  geplaatst op 5 februari, 2010 (21:24)
      
 
0

Reg. datum: 28 okt, 2006
Quote: StefanoMallorca - 5 februari, 2010 (17:25)
Voor Access ben ik op de Dealer meeting geweest in Italië en heb ik qua kites vooral de Fuse getest. Als je mijn hele verslag wil lezen verwijs ik je naar de volgende Access . Maar wat een hele verbetering is van de North kites ten opzichte van vorig jaar is het doek. Ze hebben dit jaar een soort dubbele ripstop constructie in het doek waardoor het erg sterk is geworden.

Dit doek had Ocean Rodeo ook al dacht ik Smiley


gewijzigd door: JaapS - 5 februari, 2010 (21:26)  [0.85%]
 
 svenpronk   
Level 2

Re: North Fuse and Rebel


[#22]  geplaatst op 6 februari, 2010 (14:04)
      
 
0

Reg. datum: 7 jun, 2003
Quote: StefanoMallorca - 5 februari, 2010 (17:25)
Voor Access ben ik op de Dealer meeting geweest in Italië en heb ik qua kites vooral de Fuse getest. Als je mijn hele verslag wil lezen verwijs ik je naar de volgende Access . Maar wat een hele verbetering is van de North kites ten opzichte van vorig jaar is het doek. Ze hebben dit jaar een soort dubbele ripstop constructie in het doek waardoor het erg sterk is geworden.

Klinkt goed, dan ga ik de 2010 zeker testen!
 
 FeRNandeZ    
Level 3

Re: North Fuse and Rebel


[#23]  geplaatst op 6 februari, 2010 (23:09)
      
 
0

Reg. datum: 11 Jul, 2003
Eindelijk hier wacht ik al jaren op. Vind de rebel een lekkere kite, maar voor mij nooit geen 5t lijn meer. Niet nodig en alleen maar ellende. Heb net een Furia erbij anders was dit een kandidaat.
 kantje board !
 matthijs09  
Level 0

Re: North Fuse and Rebel


[#24]  geplaatst op 8 februari, 2010 (21:01)
      
 
0
Reg. datum: 25 aug, 2007

@ kobrin

Ik proef hier een 'onder de gordel' stemming.....
iets met eehhhhh sommige dingen spreek je face to face uit?
of is die communicatie techniek uit de tijd?

waar zijn de ballen gebleven?

ik zou ook zowieso niet met die knakkers van core iets te maken willen hebben...
veeelll te HARDcore allemaal!

dr511 ik lees van kolibri dat je nog moet leren zaken doen, ik heb nog wel een reader liggen: ' how to profile with the youngsters on the web'
 



Voeg Reactie toe

 you are not logged in, so you cannot react to this item.
please log in or register on the top of the page.

Materiaal

2009, 2010, Aboards, Airush, Best, Bikini, Cabrinha, Flysurfer, F-One, Gaastra, Naish, Nobile, North, Ocean Rodeo, Ozone, Peter Lynn, RRD, Slingshot, Takoon

Events

Down to the Spot, KBO, Kitepunks, KPWT, NK Kiten, PKRA, Sticked

KiteSpots

Bergen op Zoom, Bonaire, Cadzand-Bad, Cumbuco, Dakhla, Dubai, El Gouna, Fuerteventura, Flag Beach, IJmuiden, Scheveningen, Vietnam, Wijk aan Zee, Wijk aan zee Pier, Workum, Zandvoort, Zeebrugge

Media

Andy Gordon, Capesessions, Fotos, JePe, Kitecinema, Movies, Trailer

Divers

Babe, Big air, Boardoff, Deadman, Handlepass, Hanglos, Hangtime, Kitebabe, Kiteloop, NKV, Railey, Slimchance, Speed, Wakestyle

Riders

Aaron Hadlow, Alex Pastor, Bas Koole, Bruna Kajiya, Eddy Lansink, Esther Oud, Ettiene Lhote, Gisela Pulido, Jalou Langeree, Jeremie Tronet, Kevin Langeree, Lou Wainman, Mark Shinn, Martin Vari, Mauricio Abreu, Randy Hereman, Robbie Naish, Rolf Van Der Vlugt, Ruben Lenten, Susi Mai, Vincent Tiger, Youri Zoon
Niet te vinden? Probeer A - Z