ACHTERGROND

Jerrie van de Kop in Teamriders on Budget IV

robbynitroz·23 mei 2013 · 2 min lezen
robbynitroz · 23 mei 2013 · 2 min
Sfeerbeeld · Pexels
Jerrie van de Kop's beurt in TOB.

In dit topic krijg je de antwoorden op de vraag aan Jerrie van de Kop:
Welke kites en welk boardje zou je varen als je maar 2 kites en 1 boardje zou mogen kiezen?

Kom er maar in Jerrie:

Volledige naam: Jerrie van de Kop

Leeftijd: 18
Gewicht: 88 kilo
Aantal jaren ervaring: 9
Stijl: Freestyle/newschool
Homespot: Zandvoort/Schellinkhout
Favoriete spot: Zandvoort
Sponsoren: Flexifoil/o'Neill



Vraag 1: Voor welke 2 Kites zou je kiezen (merk/type/maten)?
Hmm het is altijd lastig om uit 2 kites te kiezen omdat je nooit weet of je veel of weinig wind krijgt het komende seizoen. Ik zou kiezen voor de 9 en 13m Flexifoil Hadlow pro! De 13m voor de low-end en omdat het vaak een knoopje of 15 waait. De 9m kan je altijd nog heel lang doorvaren in harde wind condities. Ik kies deze kite omdat ik dit de beste kite vind om mee te freestylen en mee te doen aan wedstrijden! De Flexifoil Hadlow pro is de perfecte kite voor mega loops en om progressie te boeken in mijn newschool /freestyle tricks!

Vraag 2: Voor welk board zou je kiezen (Merk/Type/Maat)?
Daarnaast gebruik ik een Flexifoil Hadlow pro board (138x41) Dit board vaart gewoon perfect in alle condities! Vooral op zee in de golven haal je veel snelheid uit de pro board zonder dat het oncontroleerbaar wordt. Naast de snelheid heeft het board veel pop en de juiste flex om megaloops en handle passes goed te kunnen landen.

Vraag 3 Wat koop je dan nog voor het budget van 300 Euro?
MIjn 300 eu zou ik uitgeven aan een lekker o'Neill wetsuit! Met de o'Neill Psychofreak ben je verzekerd van een super flexibel wetsuit! En met de 4,5/3,5 dikte kan je s'winters en zomers lekker knallen! Als Trapeze zou ik dan een Mystic Shadow kopen omdat die bij mij het lekkerste zit en goed je rug ondersteund! Voor het harnas zou je dan even moeten sparen omdat de 300 euro naar het pak is gegaan.







Teamriders On Budget Uitleg kan je hier vinden:
http://www.hanglos.nl/news/304351/kitesurfnews-tob-terug-op-hanglos.nl.html?c=1

Vorige 2013 TOB's kan je hier vinden:
Jalou Langeree
Youri Zoon
B
ram Bast
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum8 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws