ACHTERGROND

TOB%20Ruben%20Lenten

robbynitroz·20 apr 2006 · 3 min lezen
robbynitroz · 20 apr 2006 · 3 min

De inmiddels allom bekende Teamriders On Budget serie (TOB)
Ruben Lenten is aan de beurt om zijn favoriete set van 2 kites en 1 boardje samen te stellen!


Naish riders!:
Johan Spelts favoriete set
Kevin Langerees favoriete set
Jalou Langerees favoriete set

Teamriders On Budget --> Lees hier de regels

Ruben aan het woord! --->


Naam: Ruben LEN10
Leeftijd: 18
Gewicht: 73 kg
Ervaring: 4,5 jaar
Style: brainless
Kitesponsor: Slingshot
Boardsponsor: Brunotti Boards



Als ik niet gesponsord zou worden dan zou ik gaan voor een Slingshot OCTANE 14 en een Slingshot FUEL 9. Beide een aparte bar, voor de OCTANE 14 zou ik een 20’inch bar met 5 lijnen pakken, 23 meter lang!
Voor de 9 FUEL zou ik een 17’ inch met 20 meter lijnen pakken.



De vraag is dan, maar waarom?

Mijn uitleg daarbij is: De OCTANE 14 is een snelle kite met een redelijk groot bereik! En je kan m zowel 4 als 5 lijns vliegen, vandaar de verschillende lijn lengtes op mijn barren! Als het 15 knopen waait dan pak ik me OCTANE 14 met 5 lijnen en 23 meter lang! En als het dan 20 knopen waait dan kan ik al met me 9 meter, maar ik kan ook lekker hangtime pakken en grof loopen met me 20 meter lijnen op me 14.
En boven de 23 knopen pak ik lekker me 9 meter om volgas te beuken, loopen en shit…lekkere power zit in die Fuel dus kan lekker extreme gaan!
Dus ik kies een OCTANE omdat die mij vroeg laat varen, nog steeds goed stuurt en ik m 4 en 5 lijns kan vliegen en met veel wind goed te houden! En me 9 Fuel, omdat dat de lekkerste kite op aarde is en ik hou er van als het stevig waait op Noordwijk en dan volgas met die 9 kan…Ik weet precies waar die kite is, goed gevoel!



Voor mijn board keuze, zou ik langs Jinne Sietsma gaan, Brunotti Board shaper en zou met hem overleggen wat voor mij de beste keus zou zijn. Ik denk dat we dan uitkomen op een 127 bij 37,5 breed met een dubbele concaaf erin…Waarom? Omdat 127 niet te kort is en ook weer niet te lang, aangezien mijn style. Ik kan 127 varen als het genoeg waait voor me 14 en ik kan 127 ook nog lekker houden als het hard waait! Inclusief a-symetrische vinnen! Dan hak ik m er lekker in!



Voor mijn accesoires, zoals pak, harness etc. zou ik zeker gaan voor een Mystic pak en harness. Ik zou voor pak een Myctic Mystic pak nemen, 2 eigenlijk…een Mystic Mystic 5/3 double lined en ik zou er een single lined bij nemen voor de koudere dagen!
Dan voor mijn harness zou ik gaan voor een Mystic Warrior…omdat dat harness goed aansluit bij de rug, en lekker stevig is, maar toch soepel op de plekken waar je wilt buigen. Ook kan je bij dit harness je handlepass leash goed attachen via de ringen die erop zitten en blijven zitten!

En als ik nog geld over had zou ik een set extra lijnen kopen, 4, 20 meter lijnen. Want als het een lekkere dag is met veel wind, wil ik echt me lijnen niet breken of er problemen mee hebben! Owjah en ik zou er een bruute boardshort bij kopen!


check www.rubenlenten.com voor meer info
mocht je braindamage nog niet gezien hebben...tjek it!
VRAAG OVER DIT ARTIKEL

Reacties

23 REACTIES
tukker21 apr 2006 13:19
Ga straks ook ff bij Jinne langs voor zo'n übergeiles Brett! Heb een custom gekregen voor m'n verjaardag.....maar moet nog geboren (sterker zelfs 'ge-ejaculeerd') worden
johndoe21 apr 2006 14:31

vetteshit!

felixie21 apr 2006 14:42
echt wel handig dit 👌
bossy21 apr 2006 15:05
octane ook iets voor zwaardere riders?
kitefreak10121 apr 2006 15:31
zeg dat wel felixie vet verslagje
laurenss21 apr 2006 22:35
die fotos, zijn dat nou octane of fuels?
litlletom21 apr 2006 22:51
Fuels...
berent24 apr 2006 15:03
Wat houdt dat single lined en double lined bij wetsuits eigenlijk in?

Praat mee

Log in om te reageren op dit bericht. Leden krijgen bericht als iemand op hun reactie antwoordt.

Liever zonder account?
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws